Home

Microprocessor chef Go through sargūno taurė pavement Train lend

R. Sargūno taurėje – „7bet-Lietkabelis“, „Rytas“ ir Latvijos bei Estijos  čempionai
R. Sargūno taurėje – „7bet-Lietkabelis“, „Rytas“ ir Latvijos bei Estijos čempionai

R. Valucko taurė - Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos rankininkams

Rytą“ įveikęs „7bet-Lietkabelis“ iškovojo R. Sargūno taurę / Naujienos -  Basketnews.lt
Rytą“ įveikęs „7bet-Lietkabelis“ iškovojo R. Sargūno taurę / Naujienos - Basketnews.lt

Panevėžio miesto savivaldybė - NAUJIENOS » Naujienų archyvas » Sėkmingi  Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikų startai
Panevėžio miesto savivaldybė - NAUJIENOS » Naujienų archyvas » Sėkmingi Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikų startai

BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys - 🔥 Rungtynių diena! 🆚 Pärnu „Pärnu Sadam“  🕜 18:30 val. 🏆 Raimundo Sargūno taurė 📍 Panevėžio universali sporto  arena #TuEsiKomanda | Facebook
BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys - 🔥 Rungtynių diena! 🆚 Pärnu „Pärnu Sadam“ 🕜 18:30 val. 🏆 Raimundo Sargūno taurė 📍 Panevėžio universali sporto arena #TuEsiKomanda | Facebook

Lietkabelis“ iškovojo Sargūno taurę / Naujienos - Basketnews.lt

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai dalyvaus R. Sargūno taurės  varžybose - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai dalyvaus R. Sargūno taurės varžybose - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Užtikrintai: latvius nugalėjęs „Lietkabelis“ – R.Sargūno taurės finale |  KaunoDiena.lt
Užtikrintai: latvius nugalėjęs „Lietkabelis“ – R.Sargūno taurės finale | KaunoDiena.lt

Savaitgalį – R.Sargūno taurė ir pirmoji galimybė Panevėžyje pamatyti  „Lietkabelio“ žaidimą
Savaitgalį – R.Sargūno taurė ir pirmoji galimybė Panevėžyje pamatyti „Lietkabelio“ žaidimą

Etaplius - „Lietkabelio“ krepšininkai pateko į R. Sargūno taurė...

R. Sargūno taurė liko Panevėžio „Lietkabelio“ klubo krepšininkams | kl.lt

Lietkabelis“ iškovojo Raimundo Sargūno taurę - Krepšinis.lt

R.Sargūno taurės finale „Lietkabelis“ palaužė „Rytą“ | 24sek.lt

Lietkabelis“ ketvirtą kartą iš eilės iškovojo Raimundo Sargūno taurę —  sekunde.lt
Lietkabelis“ ketvirtą kartą iš eilės iškovojo Raimundo Sargūno taurę — sekunde.lt